Dětská hřiště

Jak už bylo zmíněno v sekci "O nás", dětská hřiště jsou velmi variabilní produkt který podle našich zkušenosti není dobré katalogizovat. Základním předpokladem pro výběr hřiště je jeho velikost, typ a použitý materiál, proto níže uvádíme základní typy našich hřišť, další detaily a doplňky se už řeší individuálně. Pro další inspiraci můžete navštívit naši galerii dětských hřišť.

Zároveň pro Vás připravujeme rozsáhlý přehled doplňků pro dětská hřiště, který bude zprovozněn v blízké době

Dětské hřište "Natural"

Materiál - smrková kulatina

Na fotce můžete vidět dětské hřiště ze smrkové kulatiny. Sestava obsahuje dvojitou věž s polovičním zastřešením, rám pro ručkování, rám na lezení a 2m skluzavku, schodky se zábradlím. Toto hřiště aktivně rozvíjí fyzickou zdatnost dětí vzhledem k tomu, že má množství možností pro lezení a zdolávaní překážek. Kulatina zaručuje snížení rizika menších zranění.

Dětské hřiště "Akát"

Materiál - akátová kulatina

Akátové dětské hřiště. Jsme si jistí, že hřiště z akátu bude sloužit ještě i Vašim vnoučatům. Hřiště na obrázku obsahuje rám pro 2 doplňky, zastřešenou věž, 2m skluzavku, lezeckou zeď, vstup schůdky. Na tomto hřišti se vyřádí i menší děti jelikož vstup na věž není příliš fyzicky náročný, zábradlí kolem celé věže zaručuje maximální bezpečnost. 

Dětské hřiště "Klasik"

Materiál - smrk

Dětské hřiště Klasik, klasické dětské hřiště s jednou zastřešenou věží se vstupem z jedné strany a 2m skluzavkou na opačné straně. Po bocích hřiště 2 rámy pro volitelné houpací prvky. 

Prolézačky a rámy pro doplňky

Materiál - smrk

Tyto rámy slouží na upevnění různých doplňků pro dětská hřiště. Rámy je možné vyrobit v podstatě v jakémkoliv provedení a velikosti podle Vašich představ a prostorových možností. Můžou být samostatně stojící, nebo na jedné straně ukotvené ku příkladu o dům. Nejlepším způsobem jak zjistit jaký rám potřebujete je sepsat si prvky které by na něm měli být upevněny a následně nás kontaktujte a spolu vybereme konstrukci kterou potřebujete.