O nás

Naše společnost se zabývá výrobou zahradního nábytku a dalších výrobků určených převážně do exteriéru od roku 2013.

Hlavnou součástí našeho portfólia jsou:

  • zahradní sedací soupravy
  • houpačky
  • dětská hřiště
  • přístřešky
  • altánky

Smrk je sice levný, ale akát je na celý život.

Jako jedni z mála v ČR, a určitě jako jediný v tak velkém rozsahu, se specializujeme na výrobu těchto výrobků z akátového dřeva.Toto velice odolné a tvrdé dřevo s dlouholetou výdrží ve venkovních podmínkách je charakteristické svou barvou, krásnou malbou a také vůní.  

Akát, pro svou tvrdost a houževnatost, vyžaduje náročnější postupy zpracování.
Letitou praxí jsme vyvinuli naše vlastní způsoby zpracování a opracovaní tohoto dřeva. Tyto postupy nám umožňují Vám přinášet vysoko kvalitní a odolné, ale přitom elegantní a cenově dostupné výrobky z akátu. 

Mimo tyto výrobky můžete najít v našem portfóliu i zahradní domky, oplocení, okrasné studny, psí boudy a pelíšky, také postele z masivního dřeva.

Dětská hřiště - jsou velice variabilní produkt, který podle naší zkušenosti není dobré katalogizovat, protože téměř každý zákazník si představuje sestavu hřiště nějak jinak. Inspirovat se můžete v naší galerii a jakmile budete mít představu jak by asi mělo vypadat hřiště pro vaše dítka neváhejte nás kontaktovat a spolu vytvoříme sestavu přímo pro Vás. 

Nedílnou součástí našeho portfólia jsou také výrobky zařazené do sekce "ostatní". Tyto výrobky jsou neopakovatelné jejich provedením proto slouží jako inspirace v případe že by mel zákazník zájem o "něco podobné". Navštivte prosím naši galerii a uvidíte sami proč jsou tyhle kousky v samostatné kategorii. 

V případě že jste v naší ponuce nenašli konkretní výrobek který hledáte, ale líbí se Vám náš styl, tak nás prosím kontaktujte. Jsme schopni po domluvě vyrobit téměř jakýkoliv výrobek z jakéhokoliv dřeva. 

Výrobky jako sedací soupravy houpačky v různém provedení se snažíme mít vyrobené předem, k vidění v naší dílně, bohužel vzhledem k velkému zájmu o naše výrobky nejsme někdy schopni držet tyto výrobky skladem. 

Prosím informujte se předem jaké výrobky jsou aktuálně k vidění a o aktuálních dodacích dobách.

Ceny výrobků se kalkulují individuálně i vzhledem k vzdálenosti dopravy k Vám, náročnosti montáže a podobně. Samozřejmě některé standardní výrobky mají pevní cenu, stačí nás kontaktovat a rádi Vám ji sdělíme.